| missy3 a întrebat:

am vazut la unele persoane pe facebook:"aceasta persoana nu mai accepta cereri de prietenie ",cum pot sa fac sa imi arate si mie la fel,nu mai vreau sa mai primesc cereri de prietenie de la nimeni,cand cineva imi trimite cerere de prietenie vreau sa le apara si lor acest mesaj :"aceasta persoana nu mai accepta cereri de prietenie, poti doar sa ii urmaresti activitatile... ",

2 răspunsuri:
| IonutRM a răspuns:

Intri in facebook.Setari->Confidentialitate->Cine poate sa-mi trimita cereri de prietenie.Si setezi acolo cum doresti tu.

| missy3 explică:

Nu merge, am decat 2 solutii "toata lumea sau prieteni prietenilor"