| sticksulet a întrebat:

Ar fi posibil sa prind un fluture in borcan,si daca am grija de el,sa traiasca pana la iarna? Daca da, cum ar trebui sa am grija de el?
Stiu ca e cam stupida intrebarea, va rog nu faceti mistohappy Funda

Răspuns Câştigător
| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Mai nu vreau sa fac misto de tine dar fluturii traiesc doar o saptamana. Funda?

4 răspunsuri:
| Havoc a răspuns:

Gandeste ai putea prinde unul cu niste gauri in capac si poate da depinde cu mancatu documenteazate pe net funda plzz

| RozyRozyRozy a răspuns:

Pai nu cred ca fluturele poate supravietui inchis...el are nevoie de natura este habitatul lui! te sfatuiesc sa nu incerci il vei omora sad funda? puppy dog eyes

| denisukka13 a răspuns:

Din cate stiu un fluture traieste doar 2 saptamani:d

| ThisIsIoanaBlack a răspuns:

Eu vreau sa fac un insectar