| Sky_6013 a întrebat:

TPU! Ce mai faceti? Intrebarea mea pentru astazi estie una de curiozitate si stiu ca o sa vi se para ciudata si iesit din comun si chiar unora stupida, dar nu conteaza:Cum gasesti un vampri, dar un varcolac? Stiti ceva siteuri unde scrie cum ii gasiti?

P. S: deci nu mai faceti misto, daca nu stiti mai bine nu scrie bine? nu mai faceti pe atot-stiutori ca nu va sta bine?
p

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Nu exista vampiri/varcolaci, dar ar putea exista oameni cu puteri: telechinetice.Imi aduc aminte ca am vazut la tv ca o fata putea sa`si lipeasca de mana o cana si s`o tina in aer.nu stiu daca e adevarat. mai exista unii oameni norocosi, sau cu o intuitie excelentahappy. Baftahappy

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Ei bine eu stiu raspunsul (ai zis ca daca nu stim sa nu scriem).
Adevarul este ca NU esista vampiri si varcolaci!
Penru numele Celui de Sus coboara cu picioarele pe panant si lasa prostiile astea (cati ani ai, 9?).

| Ionutz4821 a răspuns:

Usor nu exista funda?