| NDNDNDS a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o camera falsa pentru garajul meu. sau dat spargeri la vecini si sper ca nu si la mine de acea am citit pe internet despre camere de supraveghere false care le imita pe cele reale cu senzori de miscare si let.etc eu vreau sa stiu daca aceste camere inregistreaza ceva de ex eu daca o pornesc camera aia si o las jumate de zi pot sa vad dupa jumate de zi ce a filmat camera respectiva?

Răspuns Câştigător
| violetamarcu a răspuns:

De ce falsa? Este doar de design si in principiu ar trebui sa descurajeze infractorii. Dar nu inregistreaza nimic. Crezi ca le va lua mult potentialilor infractori sa se prinda ca sunt camere de supraveghere false?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca cele false se refera ca sunt acolo doar de decor. probabil nu au niciun mecanism in interior si e doar carcasa asa de impresie.