| Jager a întrebat:

Exista camere de supraveghere fara internet? Dar sa pot vedea ce inregistreaza, pe telefon.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, filmeaza pe un dispozitiv de stocare. Sa vezi remote iti dai seama ca nu poti fara net

| halogen001 a răspuns:

Daca e o camera IP conectata la un router WiFi, chiar daca routerul nu e conectat la internet, ar trebui sa se vada pe telefon si la fel, daca e o camera IP cu WiFi, la fel ar trebui sa se poata vedea pe telefon.

| FeliciaFeFe a răspuns:

Exista camere de filmat cu dischete sau ceva de genu care inregistreaza tot timp de o luna non stop, si la sfarsitul luni inregistrarea se sterge si tot asalaughing