| crazydeea a întrebat:

ce inseamna sa a fi admina? cel mai rapid raspuns funda!

4 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
A fi un ''admin'' adica administrator inseamna a fi un fel de sef al acelei pagini care se ocupa cu strangere de vizualizari, vizualizatori, like-uri etc. Adica daca tu esti de exemplu administartorul unei pagini trebuie sa te ocupi de publicitate: sa o faci cunoscuta, sa strangi likeuri, si asa mai departe.

Sper ca te-am ajutat! Succes!

| valentingb a răspuns:

Admin..istrator. Tu te ocupi de buna functionare a site-ului, respectarea regulilor, verificarea continutului, imbunatatiri, etc. Ca si cum ar fi site-ul tau.

| agirll a răspuns:

Sa administrezi o pagina. Postezi diferite lucruri.Succes!

| hiroyoshi577 a răspuns:

Admin vine de la ADMINISTRATOR. Un admin al unei pagini de exemplu poate sa modifice tot ce este pe pagina respectiva. La fel si pentru jocuri, etc. Bafta!