| Ivonaa a întrebat:

ce parere aveti despre marca de telefoane Alcatel si de evolutia lor? Se merita sa iti achizitionezi unul?

5 răspunsuri:
| NuDauNiciunNume a răspuns:

Daca vrei sa rada lumea de tinelaughing

| ZeHelp a răspuns:

Nu cred ca exista marci de telefoane mai proaste decat Alcatel. Cel mai mare jeg de pe piata.

| Moonlight123 a răspuns:

Eu ti-as sugera Nokia, sunt mai rezistente si mai ok raport calitate/pret. eu am unul de 6 ani si inca o duce f bine

| Mangeyoku a răspuns:

Scuzati-ma,daca voi nu ati avut Alcatel nu este vina mea, alcatelul este o marca buna, dar cauta unu-l mai sofisticat.Stiti telefonul Vodafone555 blue? De fapt este marca alcatel...Bafta! Eu zic ca se merita...

| laur1laurentiu a răspuns:

Nu