| IonelaElla62 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest telefon? http://www.cel.ro/......m-black-l/
Se merita? Am inteles ca nu e o marca chiar buna, dar nu stiu ce sa zic.
Multumesc!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La preţul pe care-l are, acel model este destul de bun happy
Oricum, eu nu l-aş cumpăra; mai bine mai pui vreo 200 lei şi cumperi un telefon mai performant!

Toate cele bune.

| KillMePlease a răspuns:

Ihh...
Depinde de suma pe care vrei sa o acorzi pentru cumpararea unui telefon.
Eu zic ca nu e o alegere tocmai fericita datorita aspectului si caracteristicilor care nu ma multumesc.
Asta e doar parerea mea, poate tie iti place. happy

| MskDesign a răspuns:

Depinde si de ce buget ai! Pentru mine nu se merita.