| pavel18 a întrebat:

Buna TPU ceva jocuri cu grafica buna pentru android stiti in afara de android market cel mai bun sait funda

1 răspuns:
| catalinradu92 a răspuns:

ArcaniA Gothic 4 are cea mai buna grafica dar cere si niste cerinte maricele de uitele
Minime:
placa video: 512
ram 2GB
processor :Intel core 2, 8
windows : xp/vista/7
Recomandate:
placa video: 1024
ram 4GB
processor:3, 0 atentie daca ai pentium 4 iti cere 2, 8
, merge si pe AMD dar cere 3, 2 uite sa iti demonstreze grafica cand plou afara armura se uda uite un video casa vezi grafica
jocu e categoria RPG cel mai bun la RPG o sa iti dau la video sa vezi daca e tare http://www.youtube.com/watch?v=arEVgnfVHpc&feature=related aici e inceputu