| yasmiyasminutza a întrebat:

cine ma ajuta sa imi recuperez facebook, mi-a modificat si mi-a pus alt email si telefonul nu mai ii! si parola mi-a schimbat-o! Va rog

1 răspuns:
| FightForYourself a răspuns:

Deci sa inteleg ca ti s-a furat telefonul si erai conectata la facebook de pe el? In cazul asta nu prea sunt multe de facut poate ar trebui sa iti faci alt facebook...Si sa le spui prietenilor ce s-a intamplat pentru ca persoana cu pricina se poate folosi de facebook-ul tau pentru a le jigni sau alte chestii...Altceva nu e de facut
Poate sa vorbesti cu un operator de la facebook sa dea delete la id nu stiu