| adrili10 a întrebat:

daca esti angajat la o companie de electricitate de ex electrica ai consumul la energie gratuit?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Am o ruda care lucreaza in domeniu, iar dintr-o discutie mai veche imi aduc aminte ca, ei au anumite facilitati, curentul consumat se calculeaza ceva mai diferit, adica ei oricum platesc mai putin decat tine sau decat mine, trebuie sa specific ca ruda mea, lucreaza de foarte multi ani si are o functie destul de inalta, deci cred ca conteaza si asta.

Dar nu, nu are curent gratuit.

1 răspuns:
| gheorghe699 a răspuns:

Nu,nu ai curentul gratuit sau gazul, am lucrat la distributie gaze ..si primeam o compensare pentru consumul de gaz, oricum era destul de mult, mai mult decat consumul de gaz pentru o luna de iarna (avand centrala termica pe gaz )