| anonim_4396 a întrebat:

Consumul de energie electrica se imparte dupa persoana sau camera?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

La un camin studentesc daca in fiecare camera exista contuar si se factureaza pe camera, valoarea facturii se imparte la numarul celor ce locuiesc in acea camera. Daca in fiecare camin exista un singur contuar pentru toate camerele atunci se emite o singura factura iar administratorul caminului imparte valoarea facturii la numarul de studenti ce locuiesc in acel camin.

Răspuns utilizator avertizat