| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU mediadot este un site de incredere ca vreau sa imi comand un laptop dar stiti daca iti da windows pe el ca acolo nu scrie daca are sau nu ( fundita +vot)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu scrie inseamna ca nu are.

| tteo92 a răspuns:

Da, mediadot dot e cel mai de incredere magazin, si nu doar ca e de incredere dar la orice produs la ei se gaseste cel mai mic pret.Deci i-ati cu incredere.
I poti intreba la telefon, daca iti vine si cu windows sau Fredos.

| Uraniu a răspuns:

Poti sa incerci pe emag.ro... Mi-am luat un laptop de la ei anul trecut, foarte bun si pret destul de mic.