| MeMe123 a întrebat:

Buna TPU mi-am luat astazi o memorie USB (stick) este de 8 GB vreau sa bag un film de 4.22 GB pe el si imi spune ca nu este spatiu... sticul este gol nu are nimic care sa ii ia din memorie
STITI CARE AR FI PROBLEMA? MULTUMESC

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai baga stiku in pc si dai pe el click dreapta si dai la format, si acolo scrie undeva file system si acolo selecteaza "NTFS" si jos la "Format Options" selectezi (Quick Format) iar dupa start, iar dupa incearca sa pui filmu ala de 4. 22GB. iar in caz ca spune tot asa mai fa inca odata tot asa cum te-am spus eu si selecteaza altceva la (File System)

1 răspuns:
| MeMe123 explică (pentru Klaudiu214):

Sa traiesti