| daniela1107 a întrebat:

Bună TPU! Mi-aș dori sa scot o poza in format de poster, este posibil așa ceva? Unde ar trebui sa merg pentru a rezolva asta, unde se scot pozele sau in "magazinele" speciale pentru imprimare? P.S. Sunt din Brăila! Va mulțumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Independentei colt cu Scolilor.
Foto Click SRL. Spre biserica, pe dreapta.
iti spun sigur, sunt din Braila.

| mihai69 a răspuns:

1. Da;
2. Sunt „print-shop-uri" cam peste tot. De obicei, cel puțin unul într-un mall / galerie comercială mare. Sau comanzi online și ei trimit rezultatul la tine acasă prin curier (contra unei taxe, dar scapi de alergătură).
PS e nevoie de o poză foarte bună, clară și cu rezoluție cât mai mare (peste 12 Mpixeli) ca să poți obține un poster frumos!

Răspuns utilizator avertizat