| dibasani a întrebat:

Buna,TPU,Negasind o categorie specifica intrebarii mele o postez aici in speranta unui raspuns.Deci, am un laptop Pentium 4 cu:CPU 240GHz, 960MOdin RAM, Windows xp.Totul merge relatv OK, doar cand vreau sa vad un film, un videoclip, pe full screen, imaginea ruleaza cu incetinitorul si sonorul se intrerupe.Cunoaste cineva cauza?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ai viteza mica la net.Sau incearca sa stergi datele de navigare din browser.

| Vl4dootz a răspuns:

Problema ta nu e de la laptop. Verifica daca ai ultima versiune de flash player http://get.adobe.com/flashplayer/
Goleste cache si cookies din browser.
Bafta!

| Expressions a răspuns:

E foarte slab laptopul, putini rami, incearca sa bagi din nou windows-ul si sa iti bagi niste codecuri mai calumea.