| Pisicutsaaa a întrebat:

Nu mi se logheaza Facebook-ul... imi apare asta "Cookies Required
Cookies are not enabled on your browser. Please adjust this in your security preferences before continuing." De ce?. Am browserul Comodo Dragonwinking...

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Incearca pe un alt browser, facebook-ul nu suporta orice browser: Incearca cu Chrome, Firefox. Daca nici cu aceste 2 browsere nu functioneaza, atunci e problema de la tine! FUNDA daca merge!

| Căƚăʅιɳ a răspuns:

Umbla pe la optiuni si uitate sa bifezi o casuta care contine textul Acept cookies file sau ceva de genu oricum problema ta se datoreaza faptului ca browserul tau nu acepta fisierele cookies sau nu e setat sa acepte cookieurile
Oricum eu iti recomand Chrome