| Andrei_Danut_Claudiu_1983 a întrebat:

Am o problema cu skype. De curand mi-am instalat windows-ul.Am descarcat skype, sa vorbesc cu prietenii, si cand vreau sa ma loghez prin facebook imi spune: Cookies Required
Cookies are not enabled on your browser. Please enable cookies in your browser preferences to continue.
Nu stiu cum sa activez cookies, ma poate ajuta cineva?happy (P.S am google Torch, nu stiu daca e important dar nahappy

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Am sa-ti raspund eu, pentru ca am instalat in sistem Torch si te pot indruma.
In bara de adresa treci "torch://settings/", ca sa intri in setari (sau din coltul dreapta sus, daca ti-e mai usor).
Cobori in pagina si activezi "Show advantaged settings" (cu albastru). La "Privacy" apesi pe "Content settings" si verifici daca e setat "Allow local data to be set (recommended)".

E foarte bine ca ai spus ce browser folosesti, ca sa se stie cum sa se dea instructiunile. happy

Dai restart la browser, pentru a te asigura ca setarile au fost salvate cu succes.