| Happy Man a întrebat:

Buna TPU.ro, ma numesc Alex si sunt in clasa a VII-a si am nevoie de un halat ALB la chimie...
Halatul il am de la o doctorita stomatolog foarte draguta dar problema e ca are pete galbene. Dati-mi niste idei cum sa albesc un halat in afara de clor sau hipo pls... si acea doctorita si-a scris (adica si-a cusut) numele de familie pe spatele halatului si nu stiu cum sa scot acea cusutura bine facuta...

Răspuns Câştigător
| ea0doar0ea a răspuns:

Le poti scoate cu Vanish, cu bicarbonat sau sare gronjoasa.Dar trebuie sa il freci bine!