| AndreiRazvan98 a întrebat:

Sunt un simplu baiat de 15 ani din Bucuresti cu ceva relatii in strainatate. Am niste prieteni in SUA din New York si brusc au devenit interesati de Romania. M-au rugat sa le arat ceva obiective turistice din Bucuresti... si nu prea stiu ce. Daca ati putea sa creati o lista sau sa gasiti ceva pe net cu un top al obiectivelor turistice din Bucuresti as fi cel mai fericit happy Cine stie poate se face Romania cu niste turisti de peste ocean!
Multumesc happy

3 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Palatul parlamentului, Palatul regal, muzeul de istorie si al satului, parcul herastrau si cismigiu, centrul vechi.
Ii mai duci printr-un club, un mall, parc acvatic etc si ar trebui sa le ajunga.

| AndreiRazvan98 explică (pentru greyhound):

Merci mult. Acum macar am si eu o idee incap

Răspuns utilizator avertizat