| blackbuttefly a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati am mare nevoie ne ajutorul vostru... Am un proiect la engleza. si trebuie sa il facem in microsoft office word si nu il gasesc in pc o fata a zis ca trebuie sa il am dar tot nu il gasesc... daca nu il am. de unde il pot instala? va rog. multumesc. Help me!sad

Răspuns Câştigător
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tre' sa il ai, da la Start/All programs si cauta pe acolo. Daca nu il gasesti, roaga pe cineva care il are sa ti-l trimita.

2 răspunsuri:
| ilisium a răspuns:

Simplu, te culci, iar maine dimineata iti suni unul din prietenii/colegii "tocilari" si ii rogi sa treaca cu un office pe la tine 2003, 2007, 2010 oricare si sa ti-l instaleze. Noapte buna si take care.

| TéÐÿ a răspuns:

Apasa "steguletul dai la "all programs" si cautl pe acolo daca nu i-al de aici " http://www.microsoft.com/ro-ro/office365/ " funda?