| LuS[z] a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru...big grin
Eu am Microsoft Office Word 2007 doar ca imi foarte trebuie 2003-ul (anumite fisiere imi cer doar 2003) si partea proasta e ca si 2007 imi mai trebuie big grin
Acum va intreb as putea sa rulez cu amandoua programele? Si daca nu de unde iau si eu Office Word 2003?
Mersi anticipat happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Păi amândouă programele nu le poţi rula deoarece office 2007 este o versiune mai nouă şi practic dacă ai office 2003 se va suprascrie cu vresiunea 2007. Eventual poţi încerca, dacă vrei să ai compatibilitate cu office 2007 un office 2003 cu comp.pack pentru office 2007, sau de ce nu poţi apela la variante auxiliare cum ar fi oppen office.org sau dacă ai noroc să găseşti pe net un office 2003 portabil atunci poţi face ceea ce doreşti instalând office-ul 2003 pe un stik iar 2007-le de pe PC, dar nu cred căle vei putea folosi în paralel.Succese şi sper că te-am ajutat

4 răspunsuri:
| keytao a răspuns:

Microsoft Word Office 2003 (Autoinstalable)
http://www.megaupload.com/? d=BOWUS16V
pentru instalare dai pe "7z Self-Extract Setup. exe" si se instaleaza singur
nu stiu daca poti sau nu sa rulezi amindoua, nu am probat.

Agradecer es divertido, intentalo.

| Toxic a răspuns:

Acele fisiere din 2007 le poti salva ca fisiere din 2003. Pentru asta dai click pe chestia asta http://www.baycongroup.com/word2007/images/OfficeButton.gif si scrie acolo ceva legat de 2003 si dai acolo

| LuS[z] explică:

Faza e ca imi trebuie sa lucrez doar in 2003 gen acasa pe claculatorul meu big grin
Nu e chestia de cum se salveaza ca la aia stiu.happy
Eu vroiam sa stiu doar daca pot sa imi pastrez 2007 si sa pot sa le deschid in 2003 ca sa chiar lucrez acasa la pc in 2003.
Oricum mersi happy

| Aly_7975 a răspuns:

Pai poti sa salvezi din Office 2007 in format 2003. Mergi sus in stanga la "Office Button", dai click, apoi "Save as", iar la "Save as type" selectezi "Word 97-2003 Document". Si astfel poti deschide de oriunde ce ai salvat si cu Office 2003. Bafta! happy