| AlleAllexa10 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru am instalat Microsoft Office Word 2007 si cand dau paste ca sa copiez ceva imi apare scrisu unu sub altu asa cate 3-4 cuvinte unele sub altele. Unde trebuie sa dau sa se copieze tot intr-un rand sa nu mai fie cuvintele unele sub altele. Urgent daca puteti sa ma ajutati!

1 răspuns:
| Alisayer a răspuns:

Instaleaza-ti mai bine Microsoft word 2010 e mult mai simplu de folosit si are mai multe chestii interesante decit 2007.Problema ta poate fi cauzata de mai multi factori.Si nu-ti pot da un sfat fara sa vad ce se intimpla la tine.