| NicolED a întrebat:

Vreau să îmi fac cont pe Antena Play și am nevoie de puțin ajutor. Vreau sa știu exact cum se folosește și care este metoda de plata, cu cardul am înțeles ca este 10 lei dar cum plătesc mai exact? Și cum pot dezactiva abonamentul dacă nu sunt mulțumită de servicii? Are cineva cont? Ma puteți ajuta?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Este ca orice plata online cu cardul. Iti faci cont, si la un anume pas de creare a contului te intreaba de modalitatea de plata. alegi cardul, introduci datele de pe card si gata.

Plata este doar pentru o luna, cand trece o luna dupa ce ai platit ti se inchide contul si asta e

PS. poti face plata si prin SMS daca nu vrei sa folosesti cardul