| 28roxy a întrebat:

Buna TPU vreau si eu statusuri noi! Multumesc!:X:X

45 răspunsuri:
| Voicu_Andrey_Nko_1999 a răspuns:

Buna TPU vreau si eu statusuri de indiferenta!

| LexuDeea a răspuns:

Vinul este "poezie la sticla"!
Nu exista femei urate, ci doar barbati insuficient de beti!
Fiecare trebuie sa creada in ceva. Eu cred ca voi mai bea un paharel.
Toti spunem ca ne lasam de bautura, dar suntem deja beti cand spunem asta.
Alcoolul poate fi cel mai de temut dusman al omului, dar biblia zice sa-ti iubesti dusmanul!
Evita mahmureala: ramai beat!
Daca mi-ar suge Dracula sangele, s-ar imbata!
Eu spun NU alcoolului, dar el nu ma asculta...
Fir-ar mama ei de viata: am baut si vad in ceata!
Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!
Cei mai buni prieteni nu te lasa sa faci prostii SINGUR
Daca ti se pare ca intelegi o femeie. Ai dreptate "Ti Se Pare"
Că l-ai iubit, da, adevărat, e păcat? ok, i-ai demonstrat că ți la el, și ce-a pierdut când a plecat...
Era o copilă cândva. Acum gândește altfel puștoaica.
Ne certăm dar apoi ne împăcăm, îți greșesc și mă ierți, te sărut și-apoi uităm.
Dacă vreodată mă-ta îți va spune că vagabonții te învață să bei, liniștește-o spunându-i: Mamă, eu îi învăț pe ei.
Ea e criminală, cu toții o știți. E cea mai indicată dintre fetele cuminți.
E exact ca mine, iar asta face ca totul să meargă bine.
Dacă Albă ca zăpada apare pe-aici, tu să-i spui că sunt la bere cu cei 7 pitici.
Nu o ai nici tu, nu o au nici alții, e genu' de fată ce nu se bagă în relații.
Nu e înger, n-are aripi. E doar actoru' principal din lumea mea cu patimi.
E fata care stă zâmbind atunci când vii acasă, și poţi jura că nu e alta mai frumoasă.
Ști ceva? Hai pa. M-am săturat de provocare. Pentru mine toți și-ar pune banii la vânzare
Trag un fum sperând că-l voi uita, dar știu bine că asta nu aprobă inima.
Asta-i pentru mine, asta-i pentru ai mei. N-am să le zic numele că se știu ei.

| RoRoRoXy1999 a răspuns:

Tiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s-au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!,pentru ca stii,viata e grea si lumea e rea,Cum as putea sa rezist,daca nu m`as purta asa?

Barfa'i pentru prosti, deci lasa'i sa vb lasa'i sa se agite stii ca nu conteaza, in lumea printeselor nu exista rautate

Nu sunt fitoasa nici alintata dar stii ceva nu ma lua drept papusa...

| LexuDeea a răspuns:

Nu esti un status de Facebook, asa ca nu te astepta sa te placa toata lumea!
Am invatat sa nu fac pe nimeni o prioritate în viata mea, atat timp cat eu in viata lui sunt doar o optiune!
Hraneste-mi visele, ca eu ti le creez, ti le-mplinesc dacă alegi să ma pastrezi…
Ea e langa mine cand problemele sunt multe, Si tot ea e singura care are rabdare sa ma asculte.
Zambeste mereu chiar daca ti-e greu! Chiar daca te doare, zambeste si fii tare!
Femeia este o creatura pe care cu cat o cunosti mai bine…cu atat o intelegi mai putin.
Tu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? Mai bine ar fi sa calculezi din nou!
Te iubesc pentru ca exista momente când te enervez la culme. Si tu tot gasesti puterea sa ma ierti.
Cand te ridici, prietenii afla cine esti. Cand cazi tu afli cine iti sunt prietenii.

| addelyna2014 a răspuns:

Http://statusbun.com/? gasesti aici tot ce te intereseaza :*. fundita :o3?

| Nutetine a răspuns:

Http://alwaysinmyheartblr.tumblr.com/ aici sunt si statusuri :)

| Anaalex520 a răspuns:

- Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN...Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE

- In padurea cu alune aveau casa 2 pitici...Vine Cioaka si le spune daca Elodia e aici?

- Cine se trezeste de dimineata…casca toata ziua

Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru in casa.

O sa mori bah puta ascultandu`l pe gutza…

Draga esti de milioane…i-a 50.000 si du-te...

Dansez pe sarma DND

Femeile...sunt ca locurile de parcare : cele bune sunt okupate iar cele libere sunt pentru handicapati.

Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data... :D

Astazi… am aflat ce e Iubirea :X …..MAINE…. afli tu ce-i despartirea.

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| annabetu a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute