| FeFy` a întrebat:

Vreau statusuri noi.

Răspuns Câştigător
| GeorgyIubitzicaTa a răspuns:

Are mama o fetita,
Cu ochi mari, cu gura mica,
Fruntea ca o poienita,
Genele de rindunica,
Si, pe-obraz, o alunita,
Dar are ceva ce-i strica:
ii e parul ciufulit,
Parca s-au jucat in el,
Pina cind au obosit,
Trei motani si-un soricel,
Si-un arici foarte grabit.
O, ce bine i-ar sedea
Daca si l-ar pieptana
... sper sa-ti placa si vreau fundita

2 răspunsuri:
| alexa6808 a răspuns:

E timpul sa trrec la nivelul urmator, ce pacat ca tu ramai la capitolul anterior!

| alexakidda a răspuns:

Buna. Sperr sa.ti placa statusurile lasate de mine. Nu sunt` furate`winking AM o pagina personala de de.astea le mai inventezhappy. Sa incepem :
1 Tu eşti fata cea cuminte care ştiu că mă iubeşte ♥. Iar eu sunt golanul tău care mereu te răneşte :-s.
2.Inima spune : "Cui ii pasa? oh go on" iar mintea spune "Tie Proasto! straight face".
3. Contează să ai respect de sine, măcar un pic. Iar când vine vorba să te intereseze, de nimeni și de nimichee hee!
4. De câte ori mă vezi înebuneşti şi nefiresc. te arunci în braţele celei pe care n-o iubeşti;-j.
5. Poate cândva îţi vei aminti de ea, de " aia mică " a ta. :-