| αℓιѕѕα a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati, am o camera web microsoft LifeCam, a fost instalata, apoi mi-am reinstalat windows-ul si ma rog.am, avut mai multe probleme cu calculatorul si acum imi mergea camera acum cateva zile, doar eu sa ma vad, dar cand dadeam la cineva pe messenger imi zicea : Sorry, no Webcam was found on your system
Nush ce sa fac zice si ca nu e conectata.si am incercat de multe ori am zis ca poate nu a intrat bine firul in unitate, apoi ora-me amai mica umbla pe calculator azi si nu stiu unde s-a bagat so a sters toate alea de la camera web si am incercat sa bag cd-ul sa o instalez iar si nu merge cum bag cd-ul zice ca trebuie mai intai dezinstalata, si cum s aso dezinstalez? daca toate fisierele sunt stersestraight face am incercat sa le caut, in unitatile c, d.si nu se gaseste niciun fisier. nu stiu cum sa fac sa mi-o instalez la loc, am mai instalat-o zingura pana acum dar sunt sterse fisierele chiar am nevoie de ajutor va rog: o3 funda. mersi mult:*

1 răspuns:
| tybyshorr a răspuns:

Tybyshorr baga id-ul asta sa incercam...