| Pe19 a întrebat:

Vă scriu pentru că vreau să aflu dacă pot debloca un cont de Facebook care a fost blocat acum aproximativ 5 sau 6 ani, pentru că ar fi fost fals (ceea ce nu era adevărat, a fost contul meu principal). La acea vreme mi s-a cerut să îmi confirm identitatea, dar copil fiind, am trimis o poză random din telefon și contul mi-a rămas blocat. Vreau să deblochez acest cont pentru că am acolo conversații și amintiri pe care aș dori să le revizuiesc.
Cum pot să îl deblochez, sau să intru în contact cu cineva de la Facebook care să-mi perimtă să confirm identitatea

1 răspuns:
| costiceacristian200 a răspuns:

Trimite feedback și explică care este problema!