| laurynho a întrebat:

Buna Ziua, am terminat liceul in 2011... iar acum doresc sa ma inscriu la facultate, am mers la secretariat pentru a'mi lua Foaia Matricola, am primit-o dar acasa am observat ca sunt trecuti decat ultimii 2 ani de studii respectiv a 11-12'a...Foaia Matricola este buna si asa sau trebuie trecuti toti anii de liceu?

Răspuns Câştigător
| GreenSky a răspuns:

E posibil sa nu fie buna! O colega a primit-o fara clasa a 12a completata iar cand s-a inscris la facultate nu i-a primit-o! A trebuit sa mearga la liceu si sa ii fie eliberata alta!

1 răspuns:
| Cozma27 a răspuns:

Tu ce zici? eu zic ca da, ca media finala e facuta din toti cei 4 ani, deci tu avand numai 2 pe hartie e de la sine subinteles ca poate 2 ani i-ai cumparat.