| Paul98gusa a întrebat:

Bună ziua!
Am terminat liceul în 2017 si nu am dat examenul de bacalaureat.
Acum vreau sa ma înscriu sa pot susține examenul de bacalaureat, dar liceul unde am făcut eu, a fost desființat, secretarul de la fostul liceu, a scos foaia matricola si a zis ca trebuie sa merg sa ma înscriu la inspectorat.
Știe cineva de ce acte am nevoie si dacă trebuie sa merg la inspectorat?
Am nevoie de sfaturi...
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Du tu foaia matricolă, personal, plus CI-ul tău. Afli la sigur ACOLO, data și celelalte nesesare.Dar cât mai repede - poate apuci să și inveți ceva...

| Paul98gusa explică (pentru sierra1):

Mulțumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru Paul98gusa):

Baftă