| andreicta90 a întrebat:

as dori sa imi fac un card in dolari, dar nu stiu la ce banca sa imi fac. Cardul va fi folosit pentru a primi salariu, pentru plati in strainatate, scos cash de la bancomante dar si pentru cumparaturi online. Ce banca imi sugerati sa aleg?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi pe la toate bancile din orasul tau si intreaba ce comisioane au la retragere, la interogare sold, la administrare sold. Vezi care au mai putin sau de loc. La mine in oras este Banca Transilvania cea mai buna.

| koko3475 a răspuns:

Transilvania e foarte ok.