| Duffy1 a întrebat:

Bunăă TPU! sunt admină la o pagină pe facebook. înainte avea 13.000 de like-uri pagina şi la postări 100-200. iar acum pagina are 20.000 şi la postări are maxim 15-17 like-uri. la unele are 3. nu înţeleg de ce. Ador pagina aia şi vreau să ajut managera. am muncit mult la ea şi eu şi ea. nu ştie ce să facă. înainte la postări aveam 1000 de vizualizări şi acum avem 48 :'(. vă rooog spuneţi-mi ce să fac ca să aduc pagina la normal. aştept cât mai multe răspunsuri şi cel mai bun primeşte funda! Mulţumesc! sad :*

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Si eu am o pagina de 15k, si la fel inainte aveam cate 100-150 like-uri la o postare, iar acum abia daca trece de 10 like-uri o postare :/