| yulysilv a întrebat:

Ca om grijuliu ce sunt, mi-am pierdut stylus-ul(pix pentru touchscreen) de la telefon.Nu imi foloseste la nimic dar arata urat fara el.Stie cineva de unde as putea cumpara un stylus pentru ca vechiul nostru prieten pe nume goagal nu m-a putut ajuta.Asa ca daca stie cineva ceva astept vesti. Dau si funda daca conteaza.Mentionez ca este vorba despre stylus pentru motorola ex128.

Răspuns Câştigător
| OaKi12 a răspuns:

Am cautat pe un site unde gasesti stylus-uri, protectii de ecran, absolut tot pentru orice telefon, si nu am gasit, daca nu e al ei, inseamna ca nu se gaseste, eventual daca ai un prieten ceva cu un telefon ca ala care nu ii mai trebuie ii ceri stylusul. E posibil sa gasesti pe la magazine chinezesti dar posibil sa nu se potriveasca, sau daca intra in chestia aia sa nu il mai poti scoate... Dar cel mai sigur te interesezi cine are un telefon ca ala sa iti poate da el stylus-ul. Funda te rog.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta ma la turcu la gara.Acolo gasesti aproape orice.