| oranya a întrebat:

Ca sa mergi in Franta iti trebuie pasaport? De fapt, ce iti trebuie pentru a calatori in Franta? in afara de bilet de avionbig grin. Ms de raspuns

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu-ti trebuie nici un pasaport.Ai nevoie de buletin si asigurare de sanatate(asigurarea este pentru siguranta ta, ca nu ti-o cere la granita!).

Abh
| Abh a răspuns:

Papuci in picioare.

| Malvina24 a răspuns:

Nu-ti trebuie decat buletinul(sa nu fie expirat) atat! am mers eu anul trecut doar cu buletinul, insa am fost cu autocarul!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ca sa mergi in franta iti trebuie bilet de avion si pasaport

| zanesiprintese a răspuns:

Buletinul este suficienthappy

| campanario a răspuns:

Salut. Buletin de identitate, poti sa mergi cu el si fara pasaport. Sper ca ti'am fost de ajutor :*

| MoreTime a răspuns:

Franta e tara ce apartine Uniunii Europene si cum si Romania e tara europeana poti circula in interiorul Europei daca esti major poti doar prezentand buletinul la vama...

| scarly86 a răspuns:

Nu ti trebuie pasaport, dar buletinul.pentru o simpla calatorie atat iti trebuie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buletin