| PCDemon a întrebat:

Cand incepe scoala pentru elevii din clasele I-IV? ( Sectorul 3 )

Multumesc! big grin

9 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Scoala incepe miercuri(27 aprilie).
A anuntat la televizor ca vacanta s-a prelungit cu o zi.
Pa, pa.

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

Miercuri se incepe scoala peste tot adica maine.

Pa, pa

| bistriteanul a răspuns:

Scoala pentru orice elev incepe maine, 27.04. 2011!

| rolfenstein a răspuns:

Pai voi ati terminat scoala pe anul asta pentru ca voi astia din sectorul 3 sunteti mai speciali si sunteti scutiti de scoala.la toamna va mai duceti!

| IceCube a răspuns:

Maine ca toata lumea.Ce crezi ca voi sunteti mai speciali?

| armand3004 a răspuns:

Maine 26 aprilie 2011

| armand3004 a răspuns:

*27 scuze!

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Simmy, pe 29? laughing sau pe 27?

Maine incepeti si voi, nu sunteti mai "destepti" ca noiwinking Credeti ca pentru ca sunteti mai mici aveti dreptul la mai multa vacanta?laughing

| Simmy_8768 a răspuns:

Pe 29/04/2011.
Ministerul educatiei a mai dat o ''pauza'' elevilor de la atatea olimpiade. Desi, personal mi se pare o mare prostie.