| Shrek32154 a întrebat:

Cand naiba expira sticla mea de fanta? A se consuma de preferinta inainte de:data marcata pe ambalaj (primul rand) am desfacut eticheta m-am uitat bine...nu frate si exact asa e si cu sticlele de cocacola. Pe voi nu va enerveaza chestiile astea? A se consuma de preferinta inainte desaddata marcata pe ambalaj, pe capac, pe eticheta ) ca si greu e daca zic a se consuma de preferinta inainte de...(data) Funda celui care imi zice unde este scris ca expira sticla mea de fanta

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu expira laughing

| coztel5437 a răspuns:

Data de exprirare este scrisa pe gatul sticlei cu cifre negre

| DownTheStairs a răspuns:

Pai si pe mine ma enerveaza vezi daca nu scrie pe capac sau pe fundul sticlei happy

| Shrek32154 explică:

Nici atat

| Shrek32154 explică:

Am gasit era al naiba pe partea aia de sus a siclei dar pe eticheta scria ....primul rand...