| Skarr a întrebat:

Cand scriu din greseala pe Cs go in chat!~ mi se blocheaza chat ul si trebuie sa ies pentru ca nu mai pot sa fac nimic. Sa inchid chat ul sau sa dau enter. Nimic

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Skarr explică (pentru nimportequi):

Nu cand dau enter cand pur si simplu pun! ~ in chat fara sa dau enter se blocheaza. Adica jocul merge si vad ce se intampla nu are nimic. Dar nu pot inchide chat ul. Nu pot sa dau enter. Sa joc. Nimic. Trebuie sa inchid jocul

| Skarr explică (pentru nimportequi):

O sa incerc ce mi ai zis mai tarziu si revin cu funda daca merge.

| Bizon95 a răspuns:

Workaround: baga in launch options -console
apoi in joc apasa tilda ` (tasta din stanga sus, in stanga tastei 1 si sub escape) si spune ce vrei sa spui cu comanda say, de gen:

say CODATILOR big grin

Răspuns utilizator avertizat