| wdexwjmwd a întrebat:

Ma duc sus, la comunitate, scriu WQT, apas enter si tot ce primesc e un refresh.
De ce?
Mi s-a spus ca o luna numai am voie pe chat. A trecut o luna si eu inca mai am aceasta restrictionare.
Trebuie sa vorbesc la contact?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisist mai ești, te cauți singur la Comunitate.laughing Probabil o fi aceeași măgărie ca la funcția Căutare, de trebuie să introduci minim 4 caractere, să inițieze comanda. Zic și eu...

Și-n legătură cu partea a 2-a, da, cred că trebuie să te vorbești la Contact.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai primit, practic, raspunsul, dar aduc o intarire.Intr-adevar,problema cu numele utilizatorului este minimul de 4 caractere.Cu ceva timp in urma primeai acest mesaj chiar si cand cautai un utilizator la comunitatea, dar acum se pare ca nu te mai alegi decat cu o reimprospatare a paginii.
Cat despre problema cu chat-ul, da, trebuie sa trimiti un mesaj la contact(fie e o eroare, fie e la fel ca in cazul "etichetei" de utilizator suspendat; iti reprimesti dreptul de a-l utiliza numai la cerere).