| Ioanna2012 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus? Si spuneti-mi cum l-as putea instala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Parerile sunt impartite, aproape cate raspunsuri, tot atatea pareri.
Daca vrei sa vezi diferitele programe antivirus da o cautare pe internet si o sa gasesti, inclusiv programe antivirus gratuite, pe mai multe site-uri, de exemplu pe idownload.ro si poti descarca unul care iti convine, daca nu vrei sa cumperi unul cu licenta.

| xD a răspuns:

AVG mi se pare cel mai bun...
Instalarea next next next next next next next next next next next next next next next next next next finishhee hee

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Dupa parerea mea, cel mai bun este ESET NOD 32. Apoi mi se pare bun si Norton Antivirus.

Pa, pa.

Cel mai bun antivirus este să n-ai antivirus.