| Sldushsh a întrebat:

Care este cel mai bun remediu pentru păr uscat?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa gasesti cel mai bun tratament pentru par deteriorat sau te intereseaza ulei pentru par deteriorat, cele mai relevante produse le gasesti in farmaciile de specialitate.
Exemplu:
Keratină pentru păr - Natur Planet Serum Keratin Pure 100%
23, 94 RON

| Alisia88888c a răspuns:

Masca de par de la giovanni, scumpuțe dar își fac treaba, trebuie sa le ți in frigider daca e prea cald la tine in baie că daca nu ele se fac ca apa și poti sa le arunci. Efectiv cauta giovanni masca de par pe browser și alegi de acolo pentru par uscat, eu imi cumpar de pe hysteria si sunt f multumita de ele.

| AdioTPU a răspuns:

Un șampon și balsam pentru par uscat.