| deny2002 a întrebat:

Care este numele adevarat a lui Smiley, Puya si Connect-r? PS:As vrea si informati despre ei FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DarkShadow26 a răspuns:

Al lui Smiley este = Andrei Tiberiu Maria Alias şi a fost născut în data de 27 iulie 1983, in Piteşti.
Al lui PUYA este = Dragos Gardescu şi a fost născut în data de 22 iulie 1979, in Bucuresti
Connect-r = Stefan Mihalache şi a fost năcut în data de 9 iunie 1982 in Bucuresti
Fundă? puppy dog eyes

1 răspuns:
| deny2002 explică (pentru DarkShadow26):

Mai astept raspunsuri dar oricum sunt raspunsuri bune dar sa mai vad si altele iar dupa aia am sa declares raspunsul castigator