| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine preferati dintre: Smiley, Connect-R, Alex Velea si Puya?

Răspuns Câştigător
| pampam18 a răspuns:

Connect-R

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Niciunul

| Adeeeeeee a răspuns:

Smiley,Connect-R si Puya

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cea mai buna combinatie Alex Velea si Smiley.:D
http://www.youtube.com/watch?v=cRgRgpSVkPE

| LegionarulRoman a răspuns:

Daca m-ar ameninta un tigan cu cutitul, l-as alege pe Puya.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred că a fost pusă aceeaşi întrebare în urmă cu vreo 2-3 săptămâni. În fine, cum am mai zis, Velea şi Connect-R sunt nişte mizerii, Smiley e un jeg, iar Puya e un gunoi. Dar totuşi, îl aleg pe Puya, pentru perioada lui bună din La Familia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Muzical in niciun caz, fizic poate oricum nu ma intereseaza cum arata.

| Outremer a răspuns (pentru anonim_4396):

Aveam un dubiu în privinţa scopului întrebării.
Zici că muzical nu?
Argumentează.
Are vreunul voce, mesaj sau instrumental în muzica pe care o face?

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Nici unul...

| 98Enigma a răspuns:

Nici unul...

| Krokodil a răspuns:

Niciunu`

| Razor4free a răspuns:

Puya.

| Stefanyax0 a răspuns:

Puya

| pufoshenia24 a răspuns:

Toti sunt speciali in felul lor. nu pot alege unul. dar daca ar fi sa aleg.thinking connect-r si alex... parerea mea. papakisswinking

| dyana200311 a răspuns:

Pai de cand eram mica (3 ani acuma m 9 jumatate) imi placea de smiley si de alex acestia sunt.Nu pot sa aleg intre ei doi