| anonim_4396 a întrebat:

Care este numele adevarat a lui Puya?

13 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Dragoş Gardescu.
www.google.com iti raspunde la multe intrebari si e mai usor decat sa astepti un raspuns pe TPU.ro

| larrii a răspuns:

Dragos Gardescu happy

| dya a răspuns:

Numele adevarat al marelui artist Puya este Dragos Gardescu... dar pentru a afla mai multe date despre el sau despre orice alta vedeta intra pe situ www.starmania.ro
iar despre puya aici http://www.starmania.ro/star/puya_kmli. html

| unicka a răspuns:

Dragos Gardescu

| vintageheart a răspuns:

Numele lui este Dragos Gardescu

| clarobscur a răspuns:

Dragos Gardescu

| jeorje a răspuns:

Dragos Gardescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos gardescu:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos georgescu puyescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca este Alexandru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos gardescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragos Gardescu este numele adevarat al lui puya. puya este numele de scena cautati pe google dragos gardescu si vedetitonguehappyhee hee