| IuliaDenisa a întrebat:

Care imi spune si mie un program de descarcat muzica FARA VIRUSI? dau funda :X:

Răspuns Câştigător
| DeadInside a răspuns:

Poftim www.mp3-star.do.am,nu are virusi, cea mai noua muzica(toate categoriile)

4 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Pai cauta pe net programul care te ajuta sa downloadezi de pe youtube. Asta e cel mai bun-fara virusi si cu putini MB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arees

| gabitu1000 a răspuns:

Video2mp3 merge bine

| AleXandra13_3565 a răspuns:

Mai simplu ar fi sa folosesti site-ul acesta http://www.youtube-mp3.org/. E rapid si foarte eficient! Sper ca te-am putut ajuta :*