| costin1306 a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa zona din Bucuresti sau Ilfov in care va ti dori sa locuiti?

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Nici una! N-aș locui în București-ul de astăzi nici să mă pici cu ceară.
O zi cu zâmbet să ai!

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Drumul Taberei

| tapeee a răspuns:

V-ati

| Ciprian16 a răspuns:

Cotroceni.I-as face pana in fiecare zi la Basescu...laughing

| eysan a răspuns:

Vreau sa am o vila in pipera sau daca nu un penthouse in salajan smug

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

In Ferentari e cel mai Ecowinking n-ai apa canalizare curent etc. happy

| IngridTomlinson a răspuns:

Pai in buk mi-ar placea sa locuiesc pe bulevardul primaverii:X:X:X si in ilfov nu stiu nu am fost niciodata acolo
fundita? plzz

| Andreea2550 a răspuns:

Chiajnahappy

| SiFrY_5505 a răspuns:

Ilfov