| anonim_4396 a întrebat:

Cat ma costa un test ADN în Timișoara?

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Peste 700 de lei din cate imi amintesc, dar probabil poti gasi si mai ieftin. Este scump oricum.

55 răspunsuri:
| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

A nu că nu mă vrea pe mine, am auzit că pe tine te visează.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Na gata încetează drace happy
Orienteazate și către alți useri happy
Au oamenii nevoie de ajutor, cu tine din nou pierd vremea de pomana rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Alții e plictisitori sad
Te scot din depresie...ce nerecunoscător crying

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Pai ști ca eu te iubesc dar trebuie sa ajutam comunitatea. Îți mulțumesc că încerci sa ma ajuți, o funcționat puțin recunosc, te iube bebe mic laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu declarații de dragoste numa azi zici că sunteți toți în căldurihee hee
Comunitatea este noi.

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu nimic despre tine, cine ești, de unde ești, câți ani, cum arăți, când o sa îmi spui atunci doar tu vei fi comunitatea mea.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuu interesant.
Lasă că știi tu, da' nu-ți dai seamawinking

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Nu știu nimic, ca nu s nostradamus.
Doar ca ești din Timișoara atâta știu, am dovada cu ss

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eee stii tu, da nu-ți dai seamahee hee
N-ai nimic, e feik

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mai taci ca nu e, o sa le arat la toți dacă ma enervezi.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Hai arată, n-ai curaj hihihihee hee
Am zis de vreo 3 ori unde stau și toate in locații diferite btw

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Mi-am dat seama, dacă nici în mine nu ai încredere și nu vrei sa îmi spui atunci sa îți moara la întrare.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Uuuu nașpa, am văzut ceva mișto și e cam sculatahee hee

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Coada pisicii știu. Hai pa, ignore.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Nah,un anime mișto rău.
Hmm ignore sau nefolositor...

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Un test pentru aflarea profilului ADN nu ar trebui să coste mai mult de 8-9 sute de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uh,dragoste cu năbădăi.

| Invictusman a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu știu cu cine ma confunzi tu, cine ești, dar nu înțeleg de ce tot îmi răspunzi la întrebări, cauți anturaj într-un loc nepotrivit cu omul nepotrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Invictusman):

rolling on the floor

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Va certati ca 2 idioti, niciunul nu e mai destept, si eu sunt la fel de prost ca am citit toata cearta...

| Invictusman a răspuns (pentru Mirel4412):

Tu nu ești prost, asa ți se spune pe strada.
Nu ma certam cu inyourmind asa ne vorbim noi, probabil ești analfabet funcțional dacă atâta o dedus doaga ta din cutiuță happy

| Invictusman a răspuns (pentru SmaraldAlbastru):

Mersi man

| Mirel4412 a răspuns (pentru Invictusman):

Cauți anturaj într-un loc nepotrivit cu omul nepotrivit. Asta suna a tratat de pace?

| Invictusman a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu ai înțeles nimic din toată conversațiile laughing și cu userul celalalt cu care eram sarcastic...
Nu e cearta, eu nu sunt genul de om sa ma cert cu cineva, eu dacă vad ca unu e prost dau direct ignore. Pe cealaltă o știu, pe inyourmind nu prea o știu, dar nici nu îmi da pace, poate asa își manifesta ea dragostea în stil desene animate, fun animation.
Dar chestia e ca m-a scos din starea depresiva, nu știu cum o reușitlaughing.

| doctorandus a răspuns (pentru rapandula):

MyHeritage. Costa cat un mobil mai ieftin.

Atat ca:

- este pur voluntar, nu poti sili pe nimeni sa-l faca;
- nu are valoare oficiala (nu e o dovada legala).