| anonim_4396 a întrebat:

Cat ar costa colon help in timisoara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paty7 a răspuns:

Buna. Si in fiecare oras costa 100 lei.

4 răspunsuri:
| wimpyannya a răspuns:

E acelasi pret peste tot. eu am luat 2 cutii cu 2 mil cam asa

| Pinkyyy;x a răspuns:

Mai pe oriunde cred ca este la fel si am auzit ca e in jur de un mil un mil jum.

| LoveMadScience a răspuns:

130 de leiwinking

| MirelaMiriam a răspuns:

Eu vreau sa trimit unui var din Timisoara, la ei acolo in farmacii bate si spre 170 lei, dar daca comanzi direct de la producator ti se aduce acasa prin curier si costa exact cat e pe site.
Dar vezi ca au o promotie acum, colon help + liver help impreuna sunt mai ieftine decat separat cu vreo 80 fr lei.