| anonim_4396 a întrebat:

Cat mai costa un bilet de RATB?

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

1, 3 lei calatoria. Si 1, 5 liniile pre-urbane.

cami
| cami a răspuns:

Ia...waiting ce ieftin e pe la voi.
La mine in oras, 1.50 lei de la casa sau acele 'inventii' de bancomate de bilete.
Si 2.00 lei de la sofer...cam scump, nu?

| maryana5 a răspuns:

1, 3 ron la banii astia imi iau guma de mestecat no talking ca sa nu-mi duhneasca macar gura la cat alerg dupa un tramvai crying

| JackieSue a răspuns:

1, 3 RON. Dupa cate stiu eu, poate s-a scumpit, dar oricum trebuie sa ai 2 lei la tine smug

| alexa a răspuns:

1, 2 leiwinkingchiar zilele trecute am mers cu tramvaiul, deci nu cred ca se scumpeste peste noaptewinking

| JustMeFlory a răspuns:

1, 3 ron.-o calatoriehappy sau daca in ziua respectiva ai mai mult de umblat i'ati un abonament pentru o zi(8 ron)

| Mya a răspuns:

La noi e 3lei, cu 2 calatorii. x-(

| andreea_8479 a răspuns:

1.2 ron
eu sh prietena mea ne plimbam cu un bilet prin tot orasullaughing
km riscant. dartongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un bilet RATB costa 1 leu.