| Meineherz a întrebat:

Cate ore fac pana in Germania cu avionul dar cu autocarul? Va multumesc. FUNDA (celui mai rapid)

Răspuns Câştigător
| mona01 a răspuns:

Pai cred ca pana in Germania faci cam 48 de ore cu autocarul, iar cu avionul maxim 5 ore happy
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? puppy dog eyes

| Meineherz explică (pentru mona01):

2 zile cu autocarul?

| mona01 a răspuns (pentru Meineherz):

Da.

| Meineherz explică (pentru mona01):

Ma cam indoiesc, dar na iti dau funda ca am promis.

| mona01 a răspuns (pentru Meineherz):

Mersi..Nu stiu nici eu exact..Am aproximat doar

| ChiyoTheo a răspuns (pentru mona01):

Cu avionul, am facut 3 ore pana in Spania; Germania e mai aproape, dar depinde unde trebuie sa ajungi

7 răspunsuri:
| StanAnaMaria a răspuns:

laughing 5 ore cu avionul? faci 3 ore jumate pana in Spania cu avionul pana in Germania faci intre 2 ore si 2 ore jumate iar cu autocarul faci 2 zile si o noapte depinde de orasul unde vrei sa ajungi nici decum 48 de ore!

| thedriver a răspuns:

O ora jumate maxim 2 cu avionul iar cu autocarul 24 maxim happy