| VrRos05 a întrebat:

Câți ani ține un Volkswagen Polo întreținut bine?
Mașina are aproape 20 ani de când e fabricată. Cat credeți că mai ține?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista mașini și de 40ani care arata țiplă. Totul tine de cum a fost intretinut

| UserRo10 a răspuns:

Depinde cat de bine proprietarul intretine tehnic masina prin revizii regulate si piese schimbate la timp astfel incat sa nu afecteze alte piese.
Mai conteaza cum e ingrijita in exterior pentru rugina si alte aspecte estetice
Masina e depasita cu mult fata de standardele actuale, dar daca o ai trage cat poti de ea si in cativ ani ia alta